0111348 ETAT LIBRE d'OR... ETAT LIBRE d'OR...

LA FIN DU MONDE – Zapach Końca Świata - 50ml

300,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

LA FIN DU MONDE – Zapach Końca Świata – 50ml

Etat Libre d’Orange

Dobrze. Patrzysz na te niszowe perfumy i domyślamy się co w tym momencie myślisz. Znasz to doskonale, masz to przerobione na wszystkie sposoby, masz nawet t-shirt specjalnie na tę okazję. Apokaliptyczne wizje, śmiertelne plagi, wirusy, Armageddon, wojna nuklearna, kult dnia sądnego, naturalna katastrofa, masowe samobójstwa, globalna panika, ostatnia modlitwa, opętany śmiech, ostatni zbiorowy orgazm, kalendarz Majów, Nostradamus… Tyle opcji, tyle wizji, tyle spekulacji. Wszystkie je znasz.

Mamy za sobą panikę przełomu tysiąclecia. Przetrawiłeś te wszystkie filmy, książki i komiksy o końcu świata. Znasz pewnie przepowiednie Nowego Testamentu i alternatywne do nich wersje. Wszystko już było, wszystko wiadomo, żadna koncepcja nie będzie Cie już w stanie zaskoczyć. Koniec świata zaczął pachnieć nudą… No właśnie:

Czy wiesz na pewno jaki będzie jego zapach?

My już wiemy!

Kompozycja: akordy pop-cornu, sezam, wetiwera z Haiti, drzewko sandałowe, freesia, nasiona kminku i marchwi, czarny pieprz z Madagaskaru, ambrette absolute, orris absolute, styrax, akordy canon powder.

Flakonik: 50 ml

ETAT LIBRE d’ORANGEWOLNY STAN POMARAŃCZY

ETAT LIBRE d’ORANGE, Wolny Stan Pomarańczy, to alternatywny dom perfurmiarski w Paryżu. Autentyczna i szanowana siła w branży perfumeryjnej.

ETAT LIBRE d’ORANGE, pracuje z wyśmienitymi perfumiarzami, z których zdjęto restrykcje tradycji tej branży i oddano im wszystko co potrzebują do tworzenia genialnych kompozycji zapachowych: wolność i wiarę w ich kreatywną moc.

Tak powstają od ponad 5 lat jedyne w swoim rodzaju, porywające zapachy o nieograniczonym potencjale. Większość z tych perfum nie szuka konkretnej płci, każda płeć, każde indywiduum, znajdzie zapachy najbliższe swojej autokreacji wśród skarbów ETAT LIBRE d’ORANGE.

Filozofia ETAT LIBRE d’ORANGE jest bliska filozofii CINCO TERRA.

Serdecznie polecamy!


Inne produkty w kategorii Perfumy: