Zab001454 Janod Janod

Janod Story Zestaw drewniany Rycerze

55,00 zł

-31%

37,90 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Janod Story Zestaw drewniany Rycerze

Zestaw drewniany Rycerze z kolekcji STORY francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla dziecka, które uwielbia tworzyć i opowiadać własne historie. Pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z dzielnymi wojownikami w roli głównej. 7 pięknie zaprojektowanych i starannie wykonanych elementów to: czterej rycerze w zbrojach, łucznik, koń (można na niego posadzić wybraną postać) oraz smok.
Zabawka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana w estetyczne, niewielkie kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Kolekcja STORY marki JANOD to ogromny wybór tematyczny drewnianych postaci, zwierząt, pojazdów i innych elementów, pobudzających wyobraźnię dziecka do tworzenia własnych historii. Każdy box z serii to brama do nowego świata. Możliwości zabaw zestawami jest tak wiele, że dziecko z pewnością szybko się nie znudzi. Ponadto wszystkie zabawki z serii pasują do siebie, a także do innych zestawów serii STORY, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Uczą kreatywnego myślenia, ćwiczą małe rączki i pomagają w zdobywaniu manualnych umiejętności. Ponadto kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija u dziecka poczucie estetyki.

Wymiary najwyższego produktu: 6,8×1,6×10cm
Wymiary opakowania: 14,5×8×14,5cm

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY


Inne produkty w kategorii klocki, gry, układanki: