EC-H000296 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais ESSENTIALS Otulacz muślinowy SUPERMAN 2 szt.

115,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilośćPłatność
Ilość w opakowaniu: 2 szt.
Rozmiar: 112 x 112 cm

Muślinowe otulacze aden+anais® wykonane są z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej, jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie. Są idealne do otulania wrażliwej dziecięcej skóry. Oddychający materiał pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka, dzięki czemu jest mu ciepło, jednak nie przegrzewa się.


Seria Essentials to wersja "basic" muślinowych otulaczy. Różni się nieznacznie wielkością i designem. Zachowana została wysoka jakość tkanin.


Niestandardowa, ale idealna w zastosowaniu wielkość otulacza pozwala nowym, jak i doświadczonym rodzicom, łatwo otulić noworodka lub większe niemowlę zapewniając mu komfortowy i bezpieczny odpoczynek.

Tradycyjnie stosowane do otulania maluszka, mogą być również używane przy odbijaniu, pielęgnacji, jako przykrycie wózka, prześcieradło do kołyski, wózka czy fotelika, kocyk do leżakowania na brzuszku lub okrycie w czasie drzemki, przykrycie na przewijak, lekki ręczniczek lub uwielbiany przez dzieci kocyk do przytulania.Dodatkowe informacje:
  • Przed pierwszym użyciem otulacze należy wyprać,
  • Z każdym praniem otulacz staje się coraz bardziej delikatny,
  • Produkt nie jest przeznaczony do wybielania oraz prasowania.Zapoznaj się z marką: