EC-H000061 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais Śpiworek zimowy seafaring whales rozmiar S

269,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

aden+anais Śpiworek zimowy seafaring whales rozmiar S

aden+anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie.

Zimowe śpiworki aden+anais® wykonane są z delikatnej bawełnianej dzianiny o dżersejowym splocie. Zapewniają komfort i ciepło w niskich temperaturach. Pozwalają na swobodny ruch bez możliwości odkrycia się.
Śpiworek jest zapinany na ramionkach oraz na dwukierunkowy suwak wzdłuż dolnego szwu, co ułatwia zmianę pieluszki. Dodatkowa regulacja pod pachą zapewnia lepsze dopasowanie rozmiaru.
Zimowy śpiworek niemowlęcy 2.5 TOG jest idealny, gdy temperatura w pokoju wynosi od 16 do 20 stopni.

rozmiar S (0-6 miesięcy, 51-69cm, 3-8,5kg)
rozmiar M (6-18 miesięcy, 69-84cm, 8,5-11,5kg)
rozmiar L (18-36 miesięcy, 84-98cm, 11,5-15,5kg)

Przed pierwszym użyciem śpiworek należy wyprać.
Nie wybielać, nie prasować.

***

aden+anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.
aden+anais® jest wierne tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty aden+anais® otrzymały wiele nagród.
Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.


Inne produkty w kategorii Aden + Anais: