O NAS

Działamy dla Was od 2008 roku. Tak, to już tyle lat minęło, odkąd po raz pierwszy zagościliśmy w Waszych domach.

W czasie tych kilkunastu lat byliśmy z Wami, kiedy z ekscytacją kompletowaliście wyprawkę oczekując maluszka, rozpoczynaliście przygodę z rozszerzaniem diety i wybieraliście pierwsze łyżeczki, miseczki, śliniaczki i kaszki. 
Szukaliśmy dla was produktów ułatwiających opiekę nad waszymi pociechami, po to, by Wasze rodzicielstwo było łatwiejsze.

 

Wprowadzaliśmy do KIDY marki, które były dotąd niedostępne. Pojawiła się niezawodna butelka, która po latach zyskała miano „butelki ostatniej szansy”, muśliny ADEN + ANAIS – idealnie miękkie i delikatne, najwyższej jakości. Z czasem pojawiły się smoczki kauczukowe NATURSUTTEN - niezmiennie produkowane ręcznie w 100% z naturalnego surowca. Do nich dołączyły wielorazowe kartoniki – wyjątkowe bidony DRINK IN THE BOX dla rodzin, które żyją wedle idei zero waste. Dalej TEGU – najlepsze drewniane klocki magnetyczne, których sekretem jest ukryty wewnątrz klocka magnes, a największym atutem jest produkcja zgodnie z zasadami FAIR TRADE. Wprowadziliśmy również wesołe szczoteczki do zębów dla niemowląt THE BRUSHIES. Przyszła też pora na produkty ułatwiające rozszerzanie diety dziecka – bezkonkurencyjne silikonowe naczynia MINIKOIOI z przyssawką, pierwszą łyżeczkę SPUNI – prostą, małą i płaską, czyli zupełnie przeciwną do miniatury łyżek dla dorosłych i wreszcie najsmaczniejsze wśród najzdrowszych – organiczne kaszki MAMUKO z prostym składem potwierdzonym certyfikatem.

 

Słuchając waszych sugestii, chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce z kompleksowym asortymentem dla dzieci – nie chcieliśmy mieć wszystkiego! Chcieliśmy mieć kwintesencję produktów najbardziej potrzebnych, funkcjonalnych, innowacyjnych.

Wybraliśmy dla Was to, co według nas zasługuje na to, aby towarzyszyć Wam i waszym dzieciom w czasie kolejnych etapów rozwoju, od wyprawki, ząbkowania, rozszerzania diety po zabawę i aktywność. Produkty, które możecie zaprosić do waszej rodziny i mieć pewność, że jest to dobry wybór.

Oferujemy produkty premium – funkcjonalne i bezpieczne.


Zespół KIDY.PL