O NAS

cześć to my, kidy-team!

Jesteśmy z Wami ponad 10 lat! Dziesięć! Tak to już tyle minęło odkąd po raz pierwszy zagościliśmy w Waszych domach :)

Działo się u nas wiele przez te lata. Byliśmy dystrybutorem kultowej już marki mlek modyfikowanych dla niemowląt (niegdyś dostępne tylko w Pewex'ie ;P).

Byliśmy też prekursorem i ekspertem wśród sklepów specjalizujących się w ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt.

W czasie tych kilku lat, byliście z nami kiedy z ekscytacją kompletowaliście wyprawkę oczekując Maluszka, wracaliście też, gdy z przerażeniem, ale i radością wybieraliście pierwsze łyżeczki, miseczki, śliniaczki, obiadki, deserki czy kaszki.

Wytyczne w kwestii żywienia niemowląt na przestrzeni tych lat się zmieniały, zmieniały się też trendy w kwestii pielęgnacji i opieki nad niemowlętami.

Jako jedni z pierwszych na rynku, wprowadziliśmy żywność dla niemowląt w tubkach z Wielkiej Brytanii, którym nie wróżono przyszłości, a jednak my wiedzieliśmy, że jest to dobry kierunek!

Szukaliśmy dla was produktów ułatwiających opiekę nad waszymi pociechami, po to, by Wasze rodzicielstwo było łatwiejsze.

Wprowadzaliśmy do kidy marki, które były dotąd niedostępne. Pojawiła się niezawodna butelka MIMIJUMI, która po latach zyskała miano „butelki ostatniej szansy”, następnie muśliny ADEN + ANAIS, które nie bardzo wiedzieliśmy jak nazwać, gdyż słowo „otulacz” było zupełnie nieznane wśród rodziców.

Z czasem pojawiły się smoczki kauczukowe NATURSUTTEN, wyjątkowe w swej budowie i niezmienne od lat w składzie w 100% naturalnym.

Do nich dołączyły wielorazowe kartoniki – zupełnie inne ale jakże wyjątkowe bidony DRINK in the BOX, które służą wiele lat, dzięki użytym materiałom.
Dalej TEGU – najlepsze drewniane klocki magnetyczne, których sekretem jest ukryty wewnątrz klocka magnes, a największym atutem jest produkcja zgodnie z zasadami FAIR TRADE!

Wprowadziliśmy też wesołe szczoteczki do zębów dla niemowląt THE BRUSHIES, które od niedawna są jeszcze bardziej wyjątkowe, gdyż mają w zestawie angielsko-polską książeczkę, zachęcającą do mycia ząbków!

Przyszła też pora na produkty ułatwiające rozszerzanie diety dziecka – bezkonkurencyjne silikonowe naczynia MINIKOIOI z przyssawką, która ułatwia karmienie, najbardziej właściwą pierwszą łyżeczkę SPUNI – prostą, małą i płaską, czyli zupełnie przeciwną do miniatury łyżek dla dorosłych i wreszcie najsmaczniejsze wśród najzdrowszych – organiczne kaszki MAMUKO z prostym składem potwierdzonym certyfikatem.

Słuchając waszych sugestii, odpowiadając na potrzeby wasze i waszych dzieci, przez tych kilka lat, chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce z kompleksowym asortymentem dla dzieci – nie chcieliśmy mieć wszystkiego! Chcieliśmy mieć kwintesencję produktów najbardziej potrzebnych, funkcjonalnych, innowacyjnych, które sprawdziliśmy i używaliśmy w czasie pielęgnacji czy karmienia naszych dzieci.

W kidy my też jesteśmy rodzicami! Wiemy, że rola mamy i taty, czasem bywa trudna, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, nie zawsze plan jest zgodny z tym, jak wyobrażamy sobie rodzicielstwo.

Wybraliśmy dla Was to, co według nas zasługuje na to, aby towarzyszyć wam i waszym dzieciom w czasie kolejnych etapów rozwoju, od wyprawki, ząbkowania, rozszerzania diety po zabawę i aktywność. Produkty, które możecie zaprosić do waszej rodziny i mieć pewność, że jest to dobry wybór.

Zmieniamy się dla Was na lepsze! Nie tylko wizualnie, lecz także jakościowo.

Oferujemy produkty premium, bezpieczne i sprawdzone.

W naszym Outlecie zostawiamy dla Was produkty, które z jakiegoś powodu mają obniżoną cenę, jest to czasem wyprzedaż kolekcji, mogą to być produkty powystawowe lub bez opakowań – przyczynę obniżki opisujemy na karcie produktu.

Zapraszamy również do naszego sklepu www.drogeriazdrowie.pl.

Pozostańmy w kontakcie!