inn000623 Beaba Beaba

Beaba Babycook Macaron vanilla cream

689,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Beaba Babycook Macaron vanilla cream

Beaba Babycook to wielofunkcyjne urządzenie do miksowania i gotowania na parze. Babycook Solo 4w1 pozwala przygotować pełny posiłek dla dziecka w zaledwie kwadrans. Babycook gotuje na parze, blenduje, sieka, podgrzewa, rozmraża, a do tego jest ciche i łatwe w obsłudze – jeden przycisk załatwia wszystko!

Potrawy gotowane na parze są smaczne, a przede wszystkim zdrowe, gdyż zachowane zostają ich cenne wartości odżywcze i witaminy. Jest to szczególnie ważne w okresie wprowadzania stałych posiłków, ale także w żywieniu starszych dzieci.

Babycook to też mikser z wygodną regulacją, dzięki której możesz przygotować posiłek o dowolnej konsystencji, gładkiego puree czy zupki po jedynie delikatnie rozdrobnione kawałki. W ten sposób z łatwością dostosujesz gęstość pokarmu do aktualnego etapu rozwoju dziecka.

Funkcja podgrzewania i rozmrażania przydaje się wtedy, kiedy mamy już przygotowany wcześniej posiłek. Dzbanek Babycook ma pojemność 1100ml, dzięki czemu można w nim przygotować obiad na kilka dni, a następnie podzielić na mniejsze porcje i zamrozić je, aby zachowały świeżość.

Urządzenie Babycook jest kompaktowe, co sprawia, że w razie potrzeby łatwo je złożyć i zabrać ze sobą np. na wakacje. Idealnie sprawdza się też w małej kuchni. Ergonomię i wygodę zapewnia możliwość obsługiwania sprzętu jedną ręką. Dzięki przyciskowi ‘easy clip’ bez problemu da się otworzyć dzbanek, wyjąć go z urządzenia i przełożyć posiłek na talerz.

Babycook Beaba to kwintesencja francuskiej innowacyjności. Sprzęt ten otrzymał szereg nagród. Został wyróżniony m.in.: w Rosji i w Niemczech (2013) oraz we Francji (2015), a także w Wielkiej Brytanii, gdzie zwyciężał w plebiscytach Practical Pareting & Pregnancy, Junior Design Awards, Baby & Pregnancy Awards, Mums & Tots Awards czy Best Baby & Toddler Gear.

Specyfikacja Babycook:
• pojemność dzbanka: 1100 ml
• czas gotowania: do 15 minut
• baza ze stali nierdzewnej
• nienagrzewająca się obudowa, chroniąca przed poparzeniami
• blokada – Babycook nie uruchomi się, jeśli dzbanek nie będzie poprawnie zainstalowany
• automatyczne wyłączenie po zakończeniu pracy, któremu towarzyszy sygnał dźwiękowy
• możliwość mycia wszystkich elementów (oprócz bazy z kablem zasilającym) w zmywarce
• wskaźnik ilości kamienia
• dołączone akcesoria: szpatułka ułatwiająca wyjęcie koszyczka z jedzeniem, cyrkulacyjne nożyki do blendowania, przykrywka do mielenia, książka z przepisami (w językach FR, ANG, IT)
• możliwe akcesoria do dokupienia: pojemniki do mrożenia, słoiczki do mrożenia i podgrzewania, koszyczek do gotowania ryżu i makaronu, koszyczek do gotowania przypraw, płyn do czyszczenia Babycook
• limitowana edycja Macaron, pastelowy odcień żółtego z elementami złota oraz lekko połyskującymi, dodającymi szyku detalami

Materiał: stal nierdzewna, szkło, silikon, BPA free
Wymiary: 240×180×240mm
Waga: 1851gr