00993 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais Pieluszka muślinowa jungle musy 3 szt

115,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

aden+anais Pieluszka muślinowa jungle jam musy 3 szt

aden+anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzoronictwie

Muślinowe pieluszki aden+anais® wykonane z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie. Są idealne do otulania wrażliwej dziecięcej skóry. Oddychający materiał pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka dzieki czemu jest mu ciepło jednak nie przegrzewa się.

Pieluchy muślinowe aden+anais mogą być używane według własnych potrzeb przy odbijaniu, pielęgnacji, jako przykrycie wózka, prześcieradło do kołyski, do wózka czy fotelika, kocyk do leżakowania na brzuszku lub okrycie w czasie drzemki, przykrycie na przewijak, lekki ręczniczek lub uwielbiany przez dzieci kocyk do przytulania.

Z każdym praniem pieluszka staje sie coraz bardziej delikatny.

wymiary: 70 × 70 cm

Przed pierwszym użyciem pieluchy należy wyprać.

Nie wybielać, nie prasować.

***

aden + anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe co funkcjonalne i tak proste jak i piękne.

aden + anais® jest wierne tkaninie jaką jest muślin, temu jak wygląda, jaki jest w dotyku. jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego kim są lub gdzie mieszkają.

Produkty aden + anais® zostały nagrodzone wieloma nagrodami.

Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII wieczni krawcowie we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej europie chłopi szyli z niego ubrania. Musślin to tkanina która łączy ponadczasowo i miedzykulturowo.


Inne produkty w kategorii Aden + Anais: