EC-H000225 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais Przytulanka dzianinowa Snuggle Knit Lovey rosettes

99,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

aden+anais Przytulanka dzianinowa Snuggle Knit Lovey rosettes

aden+anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie.
Dzianinowe przytulanki aden+anais® wykonane są z niezwykle miękkiego i bardzo elastycznego materiału. Idealne dla wrażliwej dziecięcej skóry i małych rączek. To jednocześnie zabawka i kocyk bezpieczeństwa, który ukoi i pocieszy maluchy w każdym wieku.

wymiary: 41x41cm

skład: 76% wiskoza, 21% poliester, jersey z elastanem 3%

Przed pierwszym użyciem kocyk należy wyprać. Nie wybielać, nie prasować i nie czyścić chemicznie. Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza, suszyć rozwieszone.


*** aden+anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne. aden+anais® jest wierne tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty aden+anais® otrzymały wiele nagród. Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.

Inne produkty w kategorii Aden + Anais: