EC-H000203 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais Śpiworek snug fit sleeved cream/mint rozmiar S

189,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

aden+anais Śpiworek snug fit sleeved cream/mint rozmiar S

aden+anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie.

Śpiworki z rękawkami aden+anais snug fit 1.5 TOG zostały zaprojektowane, aby pomóc niemowlętom (i rodzicom) cieszyć się nieprzerwanym snem. Pikowana bałełniana dzianina przylega ściśle do górnej części ciała i ramion. Unikalna konstrukcja rękawa sprawia, że małe ramiona czują się bezpiecznie
Dostępny w trzech rozmiarach. Luźny dół śpiworka pozwala swobodnie poruszać nóżkami i zdrowo rozwijać się bioderkom. Zamek błyskawiczny umożliwia szybkie i łatwe rozpięcie śpiworka w celu przewinięcia malucha.

rozmiar 0-3 miesięcy, 48-55cm, 3,1-5,4kg
rozmiar 3-6 miesięcy, 56-65cm, 5,9-9,1kg
rozmiar 6-9 miesięcy, 66-76cm, 8,6-10,9kg

***

aden+anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.
aden+anais® jest wierne tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty aden+anais® otrzymały wiele nagród.
Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.


Inne produkty w kategorii Aden + Anais: