003756 Prince Lionhear... Prince Lionhear...

Prince Lionheart Lusterko wsteczne czarno-brązowe

75,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Prince Lionheart Lusterko wsteczne czarno-brązowe

Lusterko samochodowe umożliwia obserwację dzieci, które podróżują w foteliku tyłem do kierunku jazdy.

Przewożąc dziecko z tyłu w foteliku ustawionym tyłem do kierunku jazdy często odczuwamy dyskomfort, spowodowany brakiem stałej obserwacji malucha. Stosowanie lusterka obniża ryzyko wystąpienia wypadku dzięki bezpiecznej możliwości obserwacji dziecka co wpływa na komfort i spokój w czasie jazdy.

Lusterko Prince Lionheart odznacza się doskonałą jakością materiałów i nowoczesną linią wykonania z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagających użytkowników tych najmłodszych i nieco starszych.

Lusterko pasuje do wszystkich samochodów posiadających zagłówek na tylnej kanapie, szybko i łatwo można je zamontować i zdemontować zależnie od potrzeb.

Dodatkowo posiada funkcjonalne zaczepy pozwalające na przytwierdzenie zabawek dla małego podróżnika.

Prince Lionheart

Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci powszechnie znany na świecie z nagradzanych i innowacyjnych rozwiązań. Firma Prince Lionheart rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku, kiedy założyciele Tom i Linda McConnell rozpoczęli produkcję koni na biegunach w rodzinnym garażu. Od ponad trzydziestu lat firma nieustannie się rozwija aby pomóc dzieciom dorastać szczęśliwie i bezpiecznie.