inn000661 DRINK IN THE BO... DRINK IN THE BO...

SNACK IN THE BOX Unique Pojemnik na przekąski white

48,99 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

SNACK IN THE BOX Unique Pojemnik na przekąski white

Pojemnik na przekąski SNACK IN THE BOX to absolutny must have dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez małego co nieco. Dwie osobne komory pozwalają na zapakowanie do pojemnika dwóch różnych przekąsek. Pokrywki są szczelne i łatwe do otwarcia dla małych rączek, dzięki czemu maluch bez trudu wydobędzie smakołyki ze środka. SNACK IN THE BOX jest wielokrotnego użytku, funkcjonalny i łatwy do mycia, również w zmywarce. Idealny do zabrania na lunch do szkoły, w podróż i na wycieczkę, na rower, na spacer i na piknik. Wsyp do pojemnika świeże lub suszone owoce, chrupki lub orzechy i ciesz się ulubionymi przekąskami w każdym miejscu.

SNACK IN THE BOX jest nie tylko bezpieczny, funkcjonalny i piękny, ale także ekstremalnie trwały. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych i wytrzymałych, odpowiednich dla dzieci i do ponownego użytku. Wyprodukowany jest z Tritanu – opatentowanego materiału, który jest wolny od BPA i ftalanów, nie odkształca się i nie pęka w zmywarce, nie traci kolorów oraz jest odporny na zgniecenia i zarysowania.

Kolekcja UNIQUE dostępna jest w czterech kolorach. Pojemnik tworzy zgrany duet z pojemnikiem na napoje DRINK IN THE BOX.

Pojemność: 355ml


Inne produkty w kategorii pojemniki i akcesoria: