EC-H000229 ADEN + ANAIS ADEN + ANAIS

aden+anais Kocyk dzianinowy i czapeczka SNUGGLE KNIT HEATHER GREY

179,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilośćPłatność
Ilość w opakowaniu: 2 szt.
Rozmiar: 120 x 120 cm

Kocyk dzianinowy i czapeczka aden+anais® wykonane są z niezwykle miękkiego i bardzo elastycznego materiału. Idealne do otulania wrażliwej dziecięcej skóry. Oddychający materiał pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka, dzięki czemu jest mu ciepło, jednak nie przegrzewa się. 


Niestandardowa, ale idealna w zastosowaniu wielkość kocyka aden+anais® pozwala nowym, jak i doświadczonym rodzicom łatwo otulić noworodka lub większe niemowlę zapewniając mu komfortowy i bezpieczny odpoczynek. Tradycyjnie stosowane do otulania maluszka, mogą być również używane według własnych potrzeb przy odbijaniu, pielęgnacji, jako przykrycie wózka, prześcieradło do kołyski, wózka czy fotelika, kocyk do leżakowania na brzuszku lub okrycie w czasie drzemki, przykrycie na przewijak, lekki ręczniczek lub uwielbiany przez dzieci kocyk do przytulania. 


Czapeczka aden+anais® przez cały rok zapewni maluszkowi wygodę i komfort. Rozmiar czapki jest uniwersalny - poprzez wiązanie czapeczka rośnie razem z dzieckiem. 
\Dodatkowe informacje:
  • Przed pierwszym użyciem produkty należy wyprać, 
  • Kocyk i czapeczka nie są przeznaczone do wybielania oraz prasowania.Zapoznaj się z marką: