inn000447 ETAT LIBRE d'OR... ETAT LIBRE d'OR...

True Lust - Autentyczne Pożądanie - 30ml

190,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

True Lust – Autentyczne Pożądanie

Etat Libre d’Orange

True Lust to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn od Etat Libre d’Orange. Jedna z najnowszych kompozycji z Paryża. Doskonałe połączenie dwóch i tak wystarczająco uwodzicielskich zapachów tej marki – Putain des Palaces oraz Dangerous Complicity. Efektem są niezwykle niebezpieczne i kuszące, czy też po prostu niebezpiecznie kuszące niszowe perfumy.

Ona sączy spokojnie swój rum obserwując otoczenie i zastanawiając się, którą bestię powinna dziś okiełznać i uwieść, które serce złamać. Bestia może się opierać, ale pożądanie bez wątpienia okiełzna strach.

Tajemnicze, mistyczne połączenie, szatański flirt pokusy i ryzyka, pasji i zagrożenia, zapachowa brawura.

Nuty zapachowe: rum, imbir, absolut osmathusa, fiołek, kokos, konwalia, jaśmin, ylang – ylang, absolut róży, mandarynka, puder ryżowy, ambra, skóra, nuty zwierzęce, drewno sandałowe.

Nutami głowy są: rum, imbir, fiołek, kokos i róża.

Nutami serca: osmantus, konwalia, jaśmin, ylang-ylang i tangerynka.

Nutami bazy: ambra, skóra, ryż i drzewo sandałowe.

Flakon: 30 ml

ETAT LIBRE d’ORANGEWOLNY STAN POMARAŃCZY

ETAT LIBRE d’ORANGE, Wolny Stan Pomarańczy, to alternatywny dom perfurmiarski w Paryżu. Autentyczna i szanowana siła w branży perfumeryjnej.

ETAT LIBRE d’ORANGE pracuje z wyśmienitymi perfumiarzami, z których zdjęto restrykcje tradycji tej branży i oddano im wszystko, czego potrzebują do tworzenia genialnych kompozycji zapachowych: wolność i wiarę w ich kreatywną moc.

Tak powstają od ponad 5 lat jedyne w swoim rodzaju, porywające zapachy o nieograniczonym potencjale. Większość z tych perfum nie szuka konkretnej płci, każda płeć, każde indywiduum znajdzie zapachy najbliższe swojej autokreacji wśród skarbów ETAT LIBRE d’ORANGE.

Filozofia ETAT LIBRE d’ORANGE jest bliska filozofii CINCO TERRA.

Serdecznie polecamy!


Inne produkty w kategorii Perfumy: