Zab001877 Ailefo Ailefo

AILEFO Organiczna ciastolina 5x100g

78,99 zł

-36%

50,90 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu:

AILEFO Organiczna ciastolina 5×100g

Organiczna ciastolina Ailefo zawiera certyfikowane składniki wysokiej jakości. Jest to pierwsza i jedyna organiczna ciastolina na rynku europejskim.
Wszystkie składniki stosowane do jej produkcji są wyłącznie spożywcze.
Ciastolina organiczna Ailefo nie zawiera perfum ani parabenów. Wszystkie środki konserwujące są łagodne, przeznaczone do kontaktu z żywnością i zatwierdzone do stosowania w kosmetykach organicznych.
Specjalnie dobrane organiczne oleje roślinne sprawiają, że tekstura organicznej ciastoliny Ailefo jest wyjątkowo miękka, co ułatwia formowanie kształtów nawet z najmniejszych kawałków. Podczas zabawy oleje roślinne ochronią dłonie przed wysuszeniem i wzmocnią barierę ochronną skóry.
Wszystkie użyte barwniki są naturalne i pochodzą z niebiesko-zielonych alg, grzybów Blakeslea Trispora, traw i innych zielonych roślin, czerwonych owoców i warzywa oraz palonego cukru.
Opakowanie Ailefo jest przyjazne dla środowiska, nadaje się do ponownego użycia i recyklingu. Tuba papierowa wykonana jest w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu, a etykieta jest mocowana na tubę za pomocą kleju na bazie wody. Pudełka z ciastoliną wykonane są z polipropylenu, który łatwo poddaje się recyklingowi, a etykiety są mocowane za pomocą kleju na bazie wody. Opakowania od ciastoliny można ponownie wykorzystać do przechowywania. Mogą być używane w kuchence mikrofalowej, zamrażarce i można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Tuba zawiera 5 opakowań, każde po 100g kolorowej organicznej ciastoliny.
Kolory: zielony, niebieski, czerwony, brązowy, żółty.

Składniki: mąka, woda, sól, oleje roślinne, naturalne barwniki, regulator kwasowości, sorbinian potasu

Data ważności: nieotwarte opakowanie należy zużyć w ciągu 1,5 roku od daty produkcji.


Inne produkty w kategorii gryzaki i sensoryczne: