Zab001692 Janod Janod

Janod Pojazd Baby Pop Lisek

75,00 zł

-65%

25,90 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych

Produkt niedostępny


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Janod Pojazd Baby Pop LisekPojazd Lisek francuskiej marki Janod to świetny towarzysz pierwszych kroków dziecka. Uroczy drewniany lisek ma pomarańczowe kółka z silikonu, które zapewniają mu stabilność i nie rysują podłogi, a odpowiedni otwór ułatwia trzymanie go w dłoni. Ma niebanalny design, jest niewielki, poręczny i bezpieczny dla maluszka.
Zabawka zaprojektowana we Francji. Idealna na prezent.Linia dla niemowląt i młodszych dzieci Baby Pop to niezwykłe zabawki i akcesoria wykonane z połączenia twardego drewna pomalowanego farbami wodnymi i miękkiego silikonu, dzięki czemu są one jednocześnie solidne, trwałe i bezpieczne. Zaprojektowane zostały tak, by odpowiadały na bieżące, szybko zmieniające się potrzeby rozwojowe maluszków oraz do ich aktywizowania, przede wszystkim do ćwiczeń koordynacji ruchowej i zmysłu obserwacji. Utrzymane są w ciepłych kolorach jasnego drewna i odcieniach żółtego, pomarańczowego i niebieskiego. Wszystkie zabawki z serii Baby Pop oznaczone są logo FSC. Oznacza to, że drewno używane do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych źródeł, czyli z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które chronią różnorodność biologiczną oraz dbają o ekologię, zasoby odnawialne i prawa ich rdzennych mieszkańców.materiał: drewno, silikon
wymiary produktu: 12,9×7,6×10,6cm
waga produktu: 0,34kg
wymiary opakowania: 16×8×14,5cm
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY


Inne produkty w kategorii Zabawki: