inn000643 Kit & Kin Kit & Kin

KIT & KIN Biodegradowalne pieluszki jednorazowe 5 Junior 15kg+ 30szt

70,90 zł

-65%

24,50 zł

bruttow tym 5% VAT

Do 5 dni roboczych

Produkt niedostępny


Płatność
Ilość w opakowaniu:

KIT & KIN Biodegradowalne pieluszki jednorazowe 5 Junior 15kg+ 30szt

Jednorazowe pieluszki Kit&Kin są superchłonne, hipoalergiczne i biodegradowalne. Zaprojektowane z miłością dla szczęśliwszych dzieci i czystszego świata.

Kit&Kin to biodegradowalne pieluszki o wysokiej jakości i doskonałych właściwościach. Mają zaawansowany technologicznie naturalny wkład chłonny, do produkcji którego zużywa się znacznie mniej środków chemicznych, niż w przypadku standardowych pieluch. Pieluchy Kit&Kin pomagają chronić miękką i delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami i odparzeniami.

Kit&Kin chroni również środowisko. Zwykłe pieluszki jednorazowe są trzecią co do wielkości grupą odpadów na wysypiskach, chociaż korzysta z nich tylko 5% populacji. W samej Wielkiej Brytanii codziennie zużywanych jest 8 milionów pieluch, z których większość będzie się rozkładała nawet 400 lat. Prawie każdy element pieluszki Kit&Kin, w tym jej opakowanie, ulegnie biodegradacji w ciągu 3-6 lat.

Pieluszki Kit&Kin wyprodukowane są ze zrównoważonych materiałów pochodzących z odnawialnych źródeł, aby chronić przyszłość ich małych użytkowników. Miękka wewnętrzna i zewnętrzna warstwa wykonana jest z naturalnych materiałów pochodzenia roślinnego. Materiał na chłonny wkład z pozbawionym chloru puszystym wypełnieniem pochodzi z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. Panel przedni, taśmy i osłonki zapobiegające przeciekaniu wykonane są z materiału, który ulega biodegradacji w czasie od 3 do 6 lat.

Naturalny wkład chłonny wytrzymuje do 12 godzin. Pieluszki mają elastyczny panel i są miękkie, dzięki czemu natualnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają dziecku większą swobodę ruchów. W pieluszkach Kit&Kin skóra dziecka ma kontakt tylko z najbardziej delikatnymi i naturalnymi materiałami.

Piękne zwierzęce wzory i nadruki sprawiają, że dziecko wygląda w pieluszkach Kit&Kin przeuroczo. Wzory są drukowane tylko z użyciem roślinnych barwników.

Rozmiar: 5 Junior 15kg+
Ilość pieluch w opakowaniu: 30 sztuk


Inne produkty w kategorii Artykuły higieniczne: