Zab001687 Janod Janod

Janod Grzechotka Baby Pop Miś

50,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Janod Grzechotka Baby Pop Miś

Grzechotka Miś francuskiej marki Janod to idealna zabawka dla niemowląt od urodzenia do mniej więcej 10. miesiąca życia. Wykonana z drewna i silikonu. Ma kształt kółka z głową misia, żółtym silikonowym uchwytem i dwiema drewnianymi obręczami do przesuwania i grzechotania. Zachęca maluszka do pierwszych obserwacji i aktywności, jak chwytanie i potrząsanie. Stymuluje rozwój koordynacji ruchowej i tzw. małą motorykę. Wygodna do trzymania w małych rączkach.
Zabawka zaprojektowana we Francji. Zapakowana w estetyczne pudełko. Idealna na prezent.

Linia dla niemowląt i młodszych dzieci Baby Pop to niezwykłe zabawki i akcesoria wykonane z połączenia twardego drewna pomalowanego farbami wodnymi i miękkiego silikonu, dzięki czemu są one jednocześnie solidne, trwałe i bezpieczne. Zaprojektowane zostały tak, by odpowiadały na bieżące, szybko zmieniające się potrzeby rozwojowe maluszków oraz do ich aktywizowania, przede wszystkim do ćwiczeń koordynacji ruchowej i zmysłu obserwacji. Utrzymane są w ciepłych kolorach jasnego drewna i odcieniach żółtego, pomarańczowego i niebieskiego. Wszystkie zabawki z serii Baby Pop oznaczone są logo FSC. Oznacza to, że drewno używane do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych źródeł, czyli z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które chronią różnorodność biologiczną oraz dbają o ekologię, zasoby odnawialne i prawa ich rdzennych mieszkańców.

materiał: drewno, silikon
wymiary produktu: 9,1×3,4×8,5cm
waga produktu: 0,15kg
wymiary opakowania: 14,5×5×14,5cm

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY


Inne produkty w kategorii gryzaki i sensoryczne: